Congratulations to the following teams who presented at the Finals!

BEALL STUDENT DESIGN COMPETITION (HARDWARE) TEAMS:
CounterAttack
Team members: Brandt Bucher, Rudy Aquino
Emlumination
Team members: Ning Ma, Hongtao Chen, Zhenghao Li
Flapping Wing Micro-Aerial Vehicle (FWMAV)
Team members: Bao Pham, Nathan Cabezut, Patrick Zhu
HUMBLE Technologies
Team members: Bien Gutierrez, Wendy Nguyen, Jonathan Enriquez, Xiantong Yang, Chad Bishop, Krissa Tassin
Hydroptimize
Team members: Zachery Bloom, Ruthannah Wang
HyperXite
Team members: Andrew Tec, Chanceleir Schilling, Mazen Alkhatib, Khaled Takwa, Calvin Borchers, Danielle Jimenez, Adrienne Lee, Mark Mekkittikul, Patrick Youssef, Harmeet Gill, Trevor Yashutake, Woo Yoong Chong, Khoi Trinh, Yunyun Li, Mohamed Idris Mo
Kinema
Team members: Patricio Guerrero Gertz, Belane Bethlehem Gizaw
LaserFocus
Team members: Natalie Wong, Nasam Chokr, Michael Nguyen, Anthony Ricaldi, Bryan Ou, Brad Padgitt
Lodestar Innovations
Team members: Adrian Cabornida, Yasmeen Abuzeid, Alejandro Adame, Matthew Tsao, Dennis Ye
Mobile Microscopy
Team members: Leilani Razon-Lomeli, Michael Anthony Morris, Per Niklas Hedde
NanoCurv Impressions
Team members: Cesar Ramales, Brendon Tran, Calvin Li, Heejun Chough, Mai Yang
onSite
Team members: Megan Girczyc, Michael Dixon, Darlene Spicer, Blanca Guerra, Jacson Wan
Paranostics
Team members: Yonathan Aberra, Kevin Jitsiripol, Ryan Tran, Connor Allen, Zach Low
SPIRO
Team members: Evelyn Vasquez, Lucy Zhuang, Truc Ding, Nini Nguyen, Zhen Wan, Alexander Nguyen
Thermo - Cool
Team members: Xiaoxi Zhang, Manvinder Singh, Rasheed Aziz
WatchDog
Team members: Onalli Gunasekara, Floranne Ellington, Farah Arabi, Kelly Hong
BUTTERWORTH PRODUCT DEVELOPMEINT COMPETITION (SOFTWARE) TEAMS
24 Rockstars
Team members: Jonathan Nguyen, Chris Wong, Meet Patel, Charlie Tran
Breakdown
Team members: Ryan Oillataguerre, Brodric Cormier
CodeRight
Team members: Omkar Pathak, Swapnil Khodaskar, Kushal Kuchibhotla
CrewView
Team members: Ke Jing, Christopher Ayuso, Max Collins, Melisse Yutuc, Aparajita Marathe, Fernando Penaloza, Tyler Scrivner, Hannah Tran
Food Slider
Team members: Dexin Kong, Wenzhuo Wang, Zhenye Feng, Jueying Li, Juehui Li, Yicong Huang
Leapy.io
Team members: Brain Wong, Ryan Yue
PKTT
Team members: Preston Trieu, Khuong Tiet
Rece├ąter
Team members: Kaleo Sato, Chinmay Raut, Junlin Wang
SAFELY
Team members: Ryan Jaimes, Rodney McGrath, Krishen Bhan, Danh Nguyen, Henry Tran
Sprankles
Team members: John Huynh, Cass Tao, Kevin Tran, Felicia Hou, Sarah Lee, Samantha Jun
UnMail
Team members: Lucas Erb, Nisarg Shah, Haven King
Voyagers
Team members: Cher Huang, Yingzhen Xue
Yossh
Team members: Huyanh Hoang, Ryan Duong, Phillip Nguyen, Brian Luu
ZOOT
Team members: Zarina Bahadur, Ting Wei-Lin, Roger Dalke
BEALL STUDENT DESIGN COMPETITION (HARDWARE) & BUTTERWORTH PRODUCT DEVELOPMEINT COMPETITION (SOFTWARE) TEAMS
Mechanodontics
Team members: Zahra Mardy, Mahdi Abbaspour, James Wratten, Mehdi Roein-Peikar
ProMotion
Team members: Navaneeth Visagan, Marion Angelo Quijano, Clinton Thai, Tommy Le, Priscilla Tam, Yiteng Zhang
RelaxTech
Team members: Gautam Banuru, Matthew Ives
Shifty Bois
Team members: Jose Loli, Travis Miller, Calvin Belcher
SIAL
Team members: Alireza Javani, Ali Rostami, Sina Faraji
Silver Elite
Team members: Jiahao Xu, Qianyi Sha
Team ATK
Team members: Thanawat Mynaf, Autumn Lee, Kevin Nguyen
Well-Being App
Team members: Abhinav Grover, Jason Luzak, Brian Young